Szukanie zaawansowane

Szukanie wraz z odmianą wyrazów
Wstaw * (gwiazdka) po wpisaniu początku wyrazu
np. podatk*, aby znaleźć podatkami, podatkach itd.

Dokładne dopasowanie
Wpisz wyrażenie w cudzysłowie.
Na przykład: "podatek dochodowy".

Wykluczenie wyrażenia
Wstaw - (minus) przed słowem, które chcesz wykluczyć. Na przykład: "sprzedaż -towar"

Brak wyników
Bezpłatny webinar
dla księgowych i biur rachunkowych
27. lutego, godz. 18.30
 

Jak prawidłowo ustalać zaliczki na podatek dochodowy i wywiązać się z nowych obowiązków po wdrożeniu dwuetapowego Slim VAT 3

 
Webinar poprowadzą:
LUIZA PIEPRZYK
(PARTNER TAX & DUTY)
audytor
SAMIR KAYYALI
doradca podatkowy

Tematy przewodnie webinaru:

Zaliczki na podatek dochodowy w 2023 r. po zmianach przepisów: jak stosować kwotę wolną po zmianach? A jeśli podatnik jest zatrudniony w kilku miejscach? Kiedy nie trzeba pobierać zaliczek i co jeśli podatnik przekroczy 30 000 zł dochodu?
Nowy formularz PIT-2 – kiedy i jak go złożyć? Co w wypadku umów-zleceń? A jeśli podatnik rozlicza się z małżonkiem, korzysta z preferencji dla samotnych rodziców, albo jest pracującym seniorem?
Dwuetapowe wdrożenie Slim VAT 3 w 2023 r. – od kiedy zaczną obowiązywać nowe przepisy i jak się z nich wywiązać?
Faktury korygujące w 2023 r. – jakie dokumenty mogą potwierdzać prawo do korekty po nowelizacji? Co zmieniły przepisy w zakresie uzgadniania i spełniania warunków obniżenia podstawy opodatkowania? Kiedy należy wprowadzić korektę podatku naliczonego?

Dlaczego warto wziąć udział w webinarze?

 
Zyskasz wiedzę, jak prawidłowo naliczać zaliczki na podatek dochodowy w 2023 r. po wielokrotnych zmianach przepisów w ramach „naprawiania” Polskiego Ładu.
Dowiesz się, jak rozliczać podatek VAT według kolejnej nowelizacji w zakresie Slim VAT 3 i faktur korygujących.
Unikniesz pułapek, jakie wiążą się z niejasnymi przepisami dotyczącymi rozliczeń podatków w 2023 r., które wzbudzają najwięcej kontrowersji.
Będziesz mieć niepowtarzalną możliwość skonsultowania swoich wątpliwości na temat podatkowych rozliczeń z jednymi z najlepszych ekspertów w kraju.

Zobacz zaproszenie od Luizy Pieprzyk

Zobacz zaproszenie od Samira Kayyali

Webinar poprowadzi:

LUIZA PIEPRZYK

Audytor podatkowy, trener, wykładowca; specjalista w zakresie podatku od towarów i usług VAT w Polsce i UE; były urzędnik resortu Ministerstwa Finansów.

Wieloletni pracownik organów podatkowych (ponad 15 lat) – specjalista w zakresie podatku od towarów i usług w Polsce i krajach UE, pracujący jako orzecznik, specjalista ds. kontroli handlu wewnątrzwspólnotowego w organach podatkowych, zajmujący się orzecznictwem w zakresie podatku VAT w Polsce i w krajach Unii Europejskiej, realizujący zadania administracji w zakresie kontroli i weryfikacji transakcji wewnątrzwspólnotowych w UE, szkoleniowiec Ministerstwa Finansów. Doświadczony audytor podatkowy, trener pracowników organów kontroli oraz księgowych, doradców podatkowych, biegłych rewidentów i prawników. Od lat wdraża w podmiotach gospodarczych procedury i politykę bezpieczeństwa podatkowego w zakresie VAT w transakcjach krajowych i zagranicznych w ujęciu podatkowym, logistycznym i handlowym. Twórca indywidualnych procedur podatkowych i projektów dla podmiotów polskich i międzynarodowych, realizujących główne cele przesłanek należytej staranności na każdym etapie działalności podmiotu –od kadry menadżerskiej i zarządu po pozostałe działy/ piony w danej jednostce.

SAMIR KAYYALI

Doradca podatkowy, agent celny, wykładowca akademicki, pionier na rynku podatkowych szkoleń online. Uznany dydaktyk i praktyk.

Przeprowadził ponad 800 szkoleń stacjonarnych, a w Internecie działa od 2013 r. Realizował szkolenia m.in. dla Krajowej Izby Doradców Podatkowych, największych polskich banków, firm leasingowych, spółek Skarbu Państwa. Organizował szkolenia przygotowujące do egzaminu na doradcę podatkowego, wykładał ma studiach podyplomowych w dziedzinie prawa podatkowego. Prowadzi kancelarię doradztwa podatkowego.

Ważne informacje na temat szkolenia:

 
  • Rejestracja na szkolenie trwa do 27. lutego do g. 10:00 i jest całkowicie bezpłatna!
  • Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w spotkaniu na żywo.
  • W dniu wydarzenia wyślemy do Ciebie link do transmisji mailowo oraz poprzez SMS. Prosimy o sprawdzenie także folderu SPAM.
  • Organizator nie przewiduje certyfikatów ani zaświadczeń za udział w spotkaniu.
  • Nie możesz wziąć udziału w webinarium? Zarejestruj się, wyślemy Ci link do nagrania, do którego dostęp otrzymasz na 5 dni!

FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. ul. Polska 13, 60-595 Poznań KRS nr 0000037307,
Wydział VIII KRS Poznań, NIP 781-15-51-223 REGON 631046924 Kapitał zakładowy 300 000 zł

Administratorem Twoich danych będzie Forum Media Polska sp. z o.o. ul. Polska 13, 60-595 Poznań. Będziemy przetwarzali Twoje dane podane w formularzu w celu przesłania materiałów oraz komunikacji handlowej drogą elektroniczną oraz telefoniczną. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją zgodę na komunikację handlową pisząc na bok@forum-media.pl. Pełna informacja o regułach przetwarzania Twoich danych dostępna jest tutaj.